Abracon AISC-1008-6R8G-T
Ind Chip Unshielded Wirewound 6.8uH 2% 7.9MHz 20Q-Factor Ceramic 180mA 1008 T/R
IHS
Datasheet7 페이지7년 전
Electro Sonic
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-09-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Ind Chip Wirewound 6.8uH 2% 7.9MHz 15Q-Factor Ferrite 115mA 0805 T/R
설명
General Purpose Inductor, 6.8uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1111
RF Inductors - SMD FIXED IND 6.8UH 200MA 7.7 OHM
Ind 6.80 Uh 0.200 A 7700.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon AISC-1008-6R8G-T
FIXED IND 6.8UH 200MA 7.7OHM SMD
AISC-1008 1008 (2520Metric) 0.115Lx0.110W 2.92mmx2.79mm 6.8muH