Abracon ACO-16.000MHZ-EK
Oscillator XO 16MHz ±30ppm 15pF HCMOS/TTL 55% 5V 4-Pin DIP Module Thru-Hole Tube
IHS
Datasheet2 페이지17년 전
Datasheet2 페이지17년 전
JRH Electronics
Mouser
Abracon SCT
element14
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-4.26%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
관련 부품
Oscillator XO 16MHz ±30ppm 15pF HCMOS/TTL 55% 5V 4-Pin Metal DIP Thru-Hole Tube
Oscillator MEMS 16MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
MEMS Oscillator, 16 MHz, SMD, 2.5mm x 2mm, 25 ppm, 3 V, DSC1101
OSCILLATOR, MEMS, CMOS, 16MHz, SMD
Oscillator MEMS 14.7456MHz ±25ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin QFN SMD T/R
Oscillator MEMS 14.7456MHz ±25ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN EP SMD T/R
설명
16MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 5V 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal C
Oscillator, 16 MHz, 30 ppm, Through Hole, 20.2mm x 12.6mm, 5 V, HCMOS / TTL, ACO
OSCILLATOR, 16MHZ, THROUGH HOLE; Frequency:16MHz; Supply Voltage:4.5V to 5.5V; Operating Temperature Range:-20°C to +70°C; Load Capacitance:15pF; Oscillator Mounting:Through Hole; No. of Pins:4; Crystal Terminals:Through Hole