Abracon ACH-16.000MHZ-EK
Oscillator XO 16MHz ±30ppm 15pF HCMOS/TTL 55% 5V 4-Pin Metal DIP Thru-Hole Tube
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지17년 전
Datasheet2 페이지17년 전
_legacy Avnet
Newark
Abracon SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.46%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
SnapEDA
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Oscillator XO 16MHz ±30ppm 15pF HCMOS/TTL 55% 5V 4-Pin DIP Module Thru-Hole Tube
Oscillator MEMS 16MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
MEMS Oscillator, 16 MHz, SMD, 2.5mm x 2mm, 25 ppm, 3 V, DSC1101
OSCILLATOR, MEMS, CMOS, 16MHz, SMD
Oscillator MEMS 14.7456MHz ±25ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin QFN SMD T/R
Oscillator MEMS 14.7456MHz ±25ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN EP SMD T/R
설명
Oscillator, 16 MHz, 30 ppm, Through Hole, 12.7mm x 12.7mm, 5 V, HCMOS / TTL, ACH
CRYSTAL OSCILLATOR, 16MHZ, THD; Frequency:16MHz; Supply Voltage:4.5V to 5.5V; Operating Temperature Range:-20°C to +70°C; Load Capacitance:15pF; Oscillator Mounting:Through Hole; No. of Pins:4; Crystal Terminals:Through Hole
Osc, 16Mhz, Dip-4, Hcmos/Ttl; Frequency Nom:16Mhz; Frequency Stability +/-:30Ppm; Oscillator Case:Through Hole, 12.7Mm X 12.7Mm; Supply Voltage Nom:5V; Product Range:Ach Series; Operating Temperature Min:-20°C; Frequency:16Mhz Rohs Compliant: Yes |Abracon ACH-16.000MHZ-EK