Abracon ABMM2-25.000MHZ-E2-T
Seam Seal Crystal Ceramic, 25.000Mhz, 18Pf, 20Ppm, 6 X 3.5 X 1.2 Rohs Compliant: Yes
IHS
Datasheet5 페이지3년 전
JRH Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Master Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-1.63%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
EE Concierge
심벌풋프린트
SnapEDA
3D다운로드
Ultra Librarian
다운로드
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2010-07-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
관련 부품
Crystal, Standard, 25 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm x 1.1mm, 20 ppm, 18 pF, 20 ppm, ABM3B
CTS Components445W22D25M00000
Crystal 25MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm Automotive 2-Pin SMD T/R
Crystal 25MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Crystal 24MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 4-Pin SMD T/R
25MHz 18pF ±20ppm HC-49S-2P Crystals ROHS
설명
Crystal 25MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 4-Pin CSMD T/R
Crystal, Low Profile, 25 MHz, SMD, 6mm x 3.5mm, 20 ppm, 18 pF, 20 ppm, ABMM2 Series
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD / 25 MHz ±20ppm Crystal 18pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL, 25M, 18PF CL, 6X3.6MM SMT; Frequency Nom: 25MHz; Crystal Case: SMD, 6mm x 3.5mm; Frequency Stability + / -: 20ppm; Load Capacitance: 18pF; Frequency Tolerance + / -: 20ppm; Product Range: ABMM2 Series; Operating Tempe