3M 929850-01-14-RA
80000908717 929850-01-14-Ra=14/.100/Str/Skt/1R/.125/Bm/10U/Rohs |3M 929850-01-14-RA
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지12년 전
Arrow Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-45.43%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
대체 부품
이 부품
대체 부품
Price @ 1000
Stock
3,235
Authorized Distributors
6
Gender
Female
Female
Pitch
2.54 mm
2.54 mm
Number of Positions
14
Number of Rows
1
Mount
Through Hole
Through Hole
Contact Plating
Gold
Gold
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
C-Grid PC Board Connector, Single Row, Vertical, 14 Circuits, Gold (Au) Plating
TE Connectivity / AMP6-535541-2
Conn Socket Strip RCP 14 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Box
TE Connectivity6-534237-2
Conn Socket Strip Receptacle 14 POS 2.54mm Solder ST Through Hole
TE Connectivity1-535541-2
Board Connector, 14 Contact(s), 1 Row(s), Female, Straight, Solder Terminal, Receptacle
PCB Receptacle, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 14 Contacts, Through Hole Straight, CES
".100" Single Row Screw Machine Socket Strip" Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. SS-114-T-2
설명
Conn Socket Strip SKT 14 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole
Boardmount Socket, 929 Series, 9298500114RA | 3M 929850-01-14-RA
Push-Pull,Receptacle 2.54mm 1 14pin 2A 250nm 35.56mm*2.54mm
Cheese Slotted Screw M8 X 1.25 Thread 70mm Lg Natural Nylon
Board Connector, 14 Contact(s), 1 Row(s), Female, Straight, 0.1 inch Pitch, Solder Terminal, Locking, Black Insulator, Socket
CONN RECEPT .100 SNGL STR 14POS