Vishay DTO025CR0500JTE3 데이터시트
VISHAY DTO025CR0500JTE3 SMD Chip Resistor, Thick Film, 0.05 ohm, 200 V, TO-252 (DPAK), 25 W, 5%, DTO25 Series