WIMA FKP2O111001I00JSSD
Cap Film 0.001uF 1000V PP 5%( 7.2 X 6.5 X 8mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 100C Bulk
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ3年前
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
-7.06%
サプライチェーン
Country of OriginGermany
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00
Introduction Date2010-03-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
関連部品
Yageo GroupPHE450PA4100JR05
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.001uF, Through Hole Mount
Cap Film Suppression Y2 0.001uF 1250VDC/300VAC PP 20% (13 X 4 X 9mm) Radial 10mm 110C Bulk
PanasonicECW-HA3C102JB
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.001uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.001uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.001uF 2000V PP 5% (18 X 5 X 10.5mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive Bulk
Cap Film 0.001uF 100V PP 5% (7.2 X 4.5 X 6mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 100C Bulk
説明
Radial FILM CAPACITOR film capacitor 250V 1000pF ±5% 0.283Lx0.256W 7.20mmx6.50mm
CAP, 1000PF, 1 KV, 5%, PP, THROUGH HOLE; Capacitance: 1000pF; Voltage Rating: 1kV; Capacitor Dielectric Type: PP (Polypropylene); Capacitance Tolerance: ± 5%; Product Range: FKP2 Series; ; Available until stocks are exhausted