Welwyn WHS7-330RJT07
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 330ohm, 48.062V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ6年前
Newark
3か月間の傾向:
+74.25%
Introduction Date2012-10-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
関連部品
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 330ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount