Vishay Z34081833300J6DC12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 330ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ7年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.22%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
関連部品
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 330ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100,180ppm/Cel, Through Hole Mount