Welwyn WA84-100RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 100ohm, 100V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ3年前
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
+34.48%
代替部品
Price @ 1000
Stock
2,650
Authorized Distributors
6
Resistance
100 Ω
100 Ω
Mount
Through Hole
Case/Package
Cement
Conformal
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
3 W
3 W
Composition
Wirewound
Wirewound
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
説明
Through Hole Wirewound Resistor, Wa80 Series, 100 Ohm, 3 W, - 5%, 100 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
THROUGH HOLE RESISTORS;
100¦¸ ¡À5% 3W ¡À200ppm/¡æ 14.5mm
100 OHM 5% 3W