Walsin Technologies WR08X155 JTL
125mW Thick Film Resistors 150V ±100ppm/℃ ±5% 1.5MΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
代替部品
Price @ 1000
Stock
79,956
Authorized Distributors
2
Resistance
1.5 MΩ
1.5 MΩ
Case/Package
0805
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
125 mW
125 mW
Composition
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
説明
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 1500000ohm, 150V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
SMD Resistor 0805 1.5MΩ ±5% 1/8W ±100ppm/℃
RES 1.5M OHM 5% 1/8W 0805
0805 1M5 5% Resistor
1500000¦¸ ¡À5% 1/8W 0805