Walsin Technologies WR04W4994FTL
Res Thick Film 0402 4.99M Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
IHS
Datasheet9ページ2年前
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
代替部品
Price @ 1000
Stock
12,354
Authorized Distributors
1
Resistance
4.99 MΩ
4.99 MΩ
4.99 MΩ
Case/Package
0402
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
62.5 mW
62.5 mW
62.5 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
説明
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 4.99e+06ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
0402 4M99 1% Resistor
4990000¦¸ ¡À1% 1/16W 0402