Walsin Technologies WLPN303015M680PB
General Purpose Inductor, 68uH, 20%, 1 Element, SMD, 1212
IHS
Datasheet8ページ7年前
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
-17.35%
代替部品
Price @ 1000
Stock
17,724
Authorized Distributors
3
Inductance
68 µH
68 µH
Tolerance
20 %
20 %
Current Rating
350 mA
Shielding
Shielded
Shielded
DC Resistance (DCR)
3.51 Ω
3.51 Ω
Q Factor
Test Frequency
1 MHz
100 kHz
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-01-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Power Inductor 303015 68uH ±20%