Walsin Technologies 0805X335K160CT
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 16V, 10% +Tol, 10% -Tol, X5R, 15% TC, 3.3uF, Surface Mount, 0805
IHS
Datasheet21ページ2年前
Future Electronics
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
+83.62%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
代替部品
Price @ 1000
Stock
72,547
Authorized Distributors
3
Capacitance
3.3 µF
3.3 µF
3.3 µF
Dielectric
X5R
X5R
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
Voltage Rating (DC)
16 V
16 V
16 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Height
1.25 mm
600 µm
600 µm
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
説明
Cap Ceramic 3.3uF 16V X5R 10% Pad SMD 0805 85C T/R
CERAMIC CAPACITOR 0805 ceramic capacitor 15% ppm/C 10% 3.3muF 16V
0805 MLCC X5R 3.3 uF +/- 10% 16 V T&R GP
3.3¦ÌF ¡À10% X5R 16V 0805 2mm*1.25mm*1.25mm
MLCC - SMD/SMT 3.3uF +-10% 16V