Walsin Technologies 0603N6R8C500CT
0603 6.8 pF 50 V Tolerance C0G/NP0 Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
TME
element14 APAC
3か月間の傾向:
-71.63%
Authorized Distributors
4
Capacitance
6.8 pF
6.8 pF
6.8 pF
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
関連部品
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 6.8pF 50volts C0G +/-0.5pF
Surface Mount Ceramic Multilayer Capacitor 6.8pF 0.5pF C0G 50V 0603 Paper T/R
50V 6.8pF NP0 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Samsung Electro-MechanicsCL10C6R8DB8NNNC
50V 6.8pF C0G 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Cap Ceramic 6.8pF 50V C0G 0.5pF SMD 0603 125°C Paper T/R
0603 6.8 pF 50V ±0.25 pF Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
説明
Cap Ceramic 6.8pF 50V C0G 0.25pF Pad SMD 0603 125C T/R
Chip Capacitor (MLCC) 0603 6.8pF ±0.25pF 50V C0G(NP0)
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 3.6765% +Tol, 3.6765% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000068uF, Surface Mount, 0603
Cap, 6.8Pf, 50V, C0G/Np0, 0603, Reel; Capacitance:6.8Pf; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0603 [1608 Metric]; Capacitance Tolerance:± 0.25Pf; Dielectric Characteristic:C0G/Np0; Product Range:-; Operating Temperature Rohs Compliant: Yes |WALSIN 0603N6R8C500CT