Walsin Technologies 0603N471K500CT
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.00047uF, Surface Mount, 0603
IHS
Datasheet21ページ2年前
TECHDesign
在庫履歴
3か月間の傾向:
-40.36%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
Stock
6,050
Authorized Distributors
2
Capacitance
470 pF
470 pF
470 pF
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
説明
CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 0603
0603 MLCC NPO 470 pF+/- 10% 50 V T&R