Vishay VS-70HFLR100S05
FAST DIODE, 70A, 1KV, DO-203AB; Diode Type: Fast Recovery; Diode Configuration: Si
データシート & ドキュメント
Datasheet14ページ14年前
Datasheet13ページ14年前
Datasheet13ページ9年前
TME
ARCEL Power Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+300%
関連部品
FAST DIODE, 70A, 800V, DO-203AB; Diode Type:Fast Recovery; Diode Configuration:S
FAST DIODE, 70A, 400V, DO-203AB; Diode Type:Fast Recovery; Diode Configuration:S
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 70A, 1000V V(RRM), Silicon, DO-203AB
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 70A, 1200V V(RRM), Silicon, DO-203AB
説明
Diode Switching 1KV 70A 2-Pin DO-5
DIODE STD REV 1000V 70A DO203AB
DIODE GEN PURP 1KV 70A DO203AB
Vishay , 70A, 1000V, , DO-5, 2