Vishay VJ0603A220JXAAP
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 2.2e-05uF, Surface Mount, 0603
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet15ページ2年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+52.91%
代替部品
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
4
Capacitance
22 pF
22 pF
22 pF
Dielectric
C0G
C0G
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
0603
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Height
970 µm
1 mm
1 mm
サプライチェーン
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2005-12-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明
CAP CER 22PF 50V C0G/NP0 0603
22pF ¡À5% C0G(NP0) 50V 0603 1.6mm*800¦Ìm*800¦Ìm