Vishay T7YB473MT20
Res Cermet Trimmer 47K Ohm 20% 0.5W 1(Elec)/1(Mech)Turn 4mm (7 X 6mm) Pin Thru-Hole Tube
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
+0.00%
Stock
2,169
Resistance
47 kΩ
47 kΩ
Tolerance
20 %
20 %
Power Rating
500 mW
500 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.50
Introduction Date2012-03-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
関連部品
Res Cermet Trimmer 47K Ohm 20% 0.5W 1(Elec)/1(Mech)Turn 4.1mm (7 X 6mm) Pin Thru-Hole Bulk
Res Cermet Trimmer 47K Ohm 20% 1/2W 1(Elec)/1(Mech)Turn 4.1mm (7 X 6mm) Pin Thru-Hole Tube
Res Cermet Trimmer 47K Ohm 20% 1/2W 1(Elec)/1(Mech)Turn 4mm (7 X 6mm) Pin Thru-Hole Bulk
Res Cermet Trimmer 50K Ohm 20% 1/2W 1(Elec)/1(Mech)Turn (8.89 X 5.33 X 9.53mm) Pin Thru-Hole Bag
TT Electronics91AR50KLF
Trimmer, Cermet, 0.5W, 50000ohm, 250V, 20% +/-Tol, 1 Turn(s)
Trimmer, Cermet, 0.5W, 50000ohm, 250V, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s)
説明
Not Active ROHS3Compliant Through Hole Trimmer Potentiometer 20% 125C 47kOhm 7mm
Trimmer, Cermet, 0.5W, 47000ohm, 153V, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s)
TRIMMER 47K OHM 0.5W PC PIN TOP
47K¦¸ ¡À20% 500mW ¡À100ppm/¡æ 8.3mm*8.3mm*6mm
T7YB 47K 20% LIN 0,5W RoHSconf