Vishay SMM02040C2218FB000
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 2.21ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1406
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet13ページ4年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
代替部品
Price @ 1000
Stock
45,384
Authorized Distributors
4
Resistance
2.21 Ω
2.21 Ω
Case/Package
1406
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
Composition
Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
サプライチェーン
Country of OriginGermany
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
説明
RES 2.21 OHM 1% 1/4W MELF 0204
MELF Resistors 1/4watt 2.21ohms 1% 50ppm 13"
2.21¦¸ ¡À1% 250mW ¡À50ppm/¡æ 0204 3.6mm