Vishay SMF6V5A-E3-08
17.9A 11.2V 200W 7.22V 6.5V SMF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ2年前
JRH Electronics
Newark
HQonline
在庫履歴
3か月間の傾向:
-13.98%
代替部品
Price @ 1000
Stock
44,489
Authorized Distributors
6
Polarity
Unidirectional
Unidirectional
Number of Unidirectional Channels
1
Number of Bidirectional Channels
Breakdown Voltage
7.61 V
7.61 V
Clamping Voltage
11.2 V
11.2 V
Peak Pulse Power
200 W
200 W
Peak Pulse Current
17.9 A
17.9 A
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2013-11-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
関連部品
LittelfuseSMF6.5A
SMF Series 7.22 V 200 W Surface Mount Uni-Directional TVS Diode - SOD-123F
onsemiSMF6.5AT1
Trans Voltage Suppressor Diode, 1000W, 6.5V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
LittelfuseSMF5.0A
ESD protection diodes / TVS diodes; LITTELFUSE; SMF5.0A; 9.2 V; 21.7 A; 5 V; 6.4 V - 7 V
SMF Series 200 W 10.3 Vcl Uni-Directional ESD Protection TVS Diode - DO-219AB
LittelfuseSMF6.0A
TVS Diodes & ESD Suppressors; SMF6.0A; LITTELFUSE; 6 V; 10.3 V; 6.67 V; 7.02 V
Trans Voltage Suppressor Diode, 200W, 5V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-219AB
説明
Trans Voltage Suppressor Diode, 200W, 6.5V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-219AB
Esd Protection Diode Smf Do219Ab Rohs Compliant: Yes |Vishay SMF6V5A-E3-08
ESD Suppressor TVS Uni-Dir 6.5V 2-Pin SMF T/R
Vishay TVS, 11.2V, , DO-219AB, 7.22V
200W, 6.5V, ESD PROTECTION DIODE SMF
TVS DIODE 6.5VWM 11.2V DO219AB
ESD DIODE, 6.5V, DO-219AB-2, 1KW;