Vishay RN55E4220BB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 422ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
JRH Electronics
Datasheet5ページ4年前
New Yorker Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
ダウンロード
代替部品
Price @ 1000
Stock
4,058
Authorized Distributors
3
Resistance
422 Ω
422 Ω
Mount
Through Hole
Case/Package
Axial
Axial
Tolerance
0.1 %
0.1 %
Power Rating
100 mW
100 mW
Composition
Metal Film
Metal Film
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2006-09-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
関連部品
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 400ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 450ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 383ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 412ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 422ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
説明
RES 422 OHM 1/8W .1% AXIAL
CMF-55 422 .1% T-9 RN55E4220B B14
422¦¸ ¡À0.1% 125mW ¡À25ppm/¡æ 6.1mm