Vishay PTN0805E1323BST1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.2W, 132000ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ2年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-21.46%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-12-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
関連部品
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±1% ±100ppm/℃ 121kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0402 143K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
MulticompMCRE000190
Res General Purpose Thick Film 0201 120k Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded Paper T/R
TE Connectivity / AMP5-1879234-8
Res Metal Film 120K Ohm 5% 5W ±100ppm/C J-Lead SMD T/R
TE ConnectivitySMF5130KJT
Res Metal Film 130K Ohm 5% 5W ±100ppm/C J-Lead SMD T/R
説明
PTN FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 132kOhm 0.2W 1/5W
132K¦¸ ¡À0.1% 200mW ¡À25ppm/¡æ 0805 2.03mm*1.27mm*840¦Ìm
PTN0805 25PPM 132K 0.1% S T1 e1