Vishay MRS25000C6811FRP00
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 6810ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ9年前
element14 APAC
Farnell
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-2.22%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
Stock
33,221
Authorized Distributors
6
Resistance
6.81 kΩ
6.81 kΩ
6.81 kΩ
Case/Package
Axial
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
600 mW
600 mW
600 mW
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
50 ppm/°C