Vishay MRS25000C6650FRP00
Resistor Professional Thin Film 665Ohm 1% 3/5W ±50ppm/K Ceramic Axial Through Hole T/R
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ9年前
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.68%
Stock
7,320
Authorized Distributors
4
Resistance
665 Ω
665 Ω
Case/Package
Axial
Conformal
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
600 mW
600 mW
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
サプライチェーン
Country of OriginCzechia, India
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
TE Connectivity1622545-1
RESISTOR, METAL FILM, RES 680 OHMS, PWR-RTG 0.6 W, TOL 1%, AXIAL, LR1F680R
TE ConnectivityLR0204F620R
Through Hole Thin Film Resistor, LR Series, 620 ohm, 250 mW, - 1%, 200 V, Axial Leaded
Stackpole ElectronicsRNF18FTD604R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 604ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityLR0204F680R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 680ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 0204
Stackpole ElectronicsRNF14FTD619R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 619ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14FTD681R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 681ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
説明
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 665ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
RESISTOR;METAL FILM;RES 665 OHMS;PWR-RTG 0.6 W;TOL 1%;AXIAL;TAPE & REEL
Res Thin Film 665 Ohm 1% 0.6W ±50ppm/°C AXL T/R