Vishay MMU01020C2150FB000
Fixed Resistor, Thin Film, 0.3W, 215ohm, 150V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0904
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
TTI EuropeMMU01020C2150FB00060,00010KTape & Reel
7h
AvnetMMU01020C2150FB000010K
3d
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
Restocked
代替部品
Price @ 1000
Stock
60,000
Authorized Distributors
2
Resistance
215 Ω
215 Ω
Case/Package
Conformal
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
300 mW
300 mW
Composition
Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
サプライチェーン
Country of OriginGermany
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-09-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
説明
MM0102 215R 1% 0,3W TK50
MMU 0102-50 1% B0 215R