Vishay MCU08050D3901BP100
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 3900ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet11ページ4年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-95.33%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
Stock
84
Authorized Distributors
3
Resistance
3.9 kΩ
3.9 kΩ
Tolerance
0.1 %
0.1 %
Power Rating
125 mW
125 mW
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
Introduction Date2016-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
関連部品
PanasonicERA-6AEB392V
Res Thin Film 0805 3.9K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
TE Connectivity7-1614884-4
Res Thin Film 0805 3.9K Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
TE Connectivity / AMP4-2176217-2
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 3900ohm, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
TE Connectivity7-1614884-4
PanasonicERA-6YEB392V
Res Metal Film 0805 3.9K Ohm 0.1% 1/8W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
説明
RES SMD 3.9K OHM 0.1% 1/8W 0805
3.9K¦¸ ¡À0.1% 125mW ¡À25ppm/¡æ 0805 2mm*1.25mm*550¦Ìm
MCU 0805-25 0.1% P1 3K9