Vishay MCU08050D1202BP500
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 12000ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, Surface Mount, 0805
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet11ページ4年前
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
Stock
57,452
Authorized Distributors
2
Resistance
12 kΩ
12 kΩ
12 kΩ
Tolerance
0.1 %
0.1 %
0.1 %
Power Rating
125 mW
125 mW
125 mW
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
25 ppm/°C
説明
RES 12K OHM 0.1% 1/8W 0805
MCU 0805-25 0.1% P5 12K