Vishay IHLP2020BZER4R7M01
Ind High Current Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz 2.8A 2020 T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet6ページ8年前
Farnell
Newark
Future Electronics
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
-22.76%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
EE Concierge
Ultra Librarian
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2008-07-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
関連部品
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Magnetic Metal-Core, SMD, 2120
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Ferrite 3.1A 5040 T/R
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Ferrite 3A 6028 T/R