TDK RLF7030T-4R7M3R4
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Ferrite 3.4A 31.2mOhm DCR Blister T/R
データシート & ドキュメント
ODG (Origin Data Global)
Datasheet4ページ5年前
IHS
Newark
element14 APAC
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
3Dダウンロード
SnapEDA
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-03-11
関連部品
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Ferrite 4.2A 0.0351Ohm DCR 2424 T/R