Vishay CRHV2512AF100MFKE5
Res Thick Film 2512 100M Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ4年前
Future Electronics
Factory Futures
在庫履歴
3か月間の傾向:
-82.33%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
代替部品
Price @ 1000
Stock
9,101
Authorized Distributors
6
Resistance
100 MΩ
100 MΩ
100 MΩ
Case/Package
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
1 W
Composition
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
100 MOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) High Voltage Thick Film
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 1e+08ohm, 3000V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
RES THKFLM HIGH VOLTAGE 2512 100M OHM 1% 100 PPM SMD