Vishay CRCW25127R50JNEH
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 7.5ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
データシート & ドキュメント
ソースeCADmCADファイル
EE Concierge
シンボルフットプリント
代替部品
Price @ 1000
Stock
4,000
Authorized Distributors
3
Resistance
7.5 Ω
7.5 Ω
Case/Package
2512
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
1 W
1 W
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Introduction Date2005-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明
RES SMD 7.5 OHM 5% 1W 2512
CRCW2512 200 7R5 5% E82 E3