Vishay CRCW25127K87FKTG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 7870ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet10ページ3年前
Datasheet8ページ15年前
Stock
2,000
Authorized Distributors
2
Resistance
7.87 kΩ
7.87 kΩ
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
サプライチェーン
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明
Resistor,metal Glaze,7.87Kohms,500Wv,1+/-% Tol,-100,100Ppm-Tc,2512-Case Rohs Compliant: No
RES SMD 7.87K OHM 1% 1W 2512
CRCW2512 7.87K 1% 100 R67