Vishay CRCW2512510KJNTG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 510000ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet10ページ3年前
Datasheet8ページ15年前
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
代替部品
Price @ 1000
Stock
2,000
Authorized Distributors
2
Resistance
510 kΩ
510 kΩ
Case/Package
2512
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
1 W
1 W
Composition
Thick Film
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明
RES SMD 510K OHM 5% 1W 2512
CRCW2512 510K 5% 200 R67