Vishay CRCW251247K5FKEH
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 47500ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
データシート & ドキュメント
シンボルフットプリント
代替部品
Price @ 1000
Stock
4,000
Authorized Distributors
3
Resistance
47.5 kΩ
47.5 kΩ
47.5 kΩ
Case/Package
2512
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
1 W
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
サプライチェーン
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明
RES SMD 47.5K OHM 1% 1W 2512
CRCW2512 100 47K5 1% E82 E3