Vishay CRCW2512442KFKTG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 442000ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet10ページ3年前
Datasheet8ページ15年前
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
代替部品
Price @ 1000
Stock
2,000
Authorized Distributors
2
Resistance
442 kΩ
442 kΩ
Case/Package
2512
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
Composition
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
説明
RES SMD 442K OHM 1% 1W 2512
Crcw2512 442K 1% 100 R67 Rohs Compliant: No |Vishay CRCW2512442KFKTG
CRCW2512 442K 1% 100 R67