Vishay CRCW2512360KFKEG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 360000ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
データシート & ドキュメント
ソースeCADmCADファイル
EE Concierge
シンボルフットプリント
Ultra Librarian
ダウンロード
代替部品
Price @ 1000
Stock
2,000
Authorized Distributors
3
Resistance
360 kΩ
360 kΩ
Case/Package
2512
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
Composition
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
説明
RES SMD 360K OHM 1% 1W 2512
CRCW2512 100 360K 1% E67 e3