Vishay CRCW2512332RFKEG
Res Thick Film 2512 332 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet10ページ3年前
Newark
TME
Future Electronics
Arrow Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+40.43%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
EE Concierge
Stock
10,711
Authorized Distributors
6
Resistance
332 Ω
332 Ω
Case/Package
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
サプライチェーン
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
関連部品
Yageo GroupRC2512FK-07332RL
Res Thick Film 2512 332 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC2512FK-07330RL
Res Thick Film 2512 330 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 300Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 324ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 301ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
説明
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 332ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
CRCW Series 2512 1 W 332 Ohm ±1 % ±100 ppm/K SMT Thick Film Chip Resistor
RESISTOR, THICK FILM CHIP, 332 OHM, 1W, 1%, FULL REEL
CRCW FIXED RESISTOR 2512 (6432Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 332Ohm 1W