Vishay CRCW251224R0FKTG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 24ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet10ページ3年前
Datasheet8ページ15年前
Stock
2,000
Authorized Distributors
3
Resistance
24 Ω
24 Ω
Case/Package
2512
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明
RES SMD 24 OHM 1% 1W 2512
Crcw2512 24 1% 100 R67 Rohs Compliant: No |Vishay CRCW251224R0FKTG
CRCW2512 24 1% 100 R67