Vishay CRCW2512220KFKTG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 220000ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet10ページ3年前
Datasheet8ページ15年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
Stock
7,850
Authorized Distributors
3
Resistance
220 kΩ
220 kΩ
Case/Package
2512
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
サプライチェーン
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明
RES SMD 220K OHM 1% 1W 2512
220K¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ 2512 6.3mm*3.15mm*700¦Ìm
CRCW2512 220K 1% 100 R67