Vishay CRCW251214R7FKTG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 14.7ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet10ページ3年前
Datasheet8ページ15年前
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
Stock
2,000
Authorized Distributors
4
Resistance
14.7 Ω
14.7 Ω
Case/Package
2512
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
説明
RES SMD 14.7 OHM 1% 1W 2512
Crcw2512 14.7 1% 100 R67 Rohs Compliant: No |Vishay CRCW251214R7FKTG
CRCW2512 14.7 1% 100 R67