Vishay CRCW251213K7FKEH
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 13700ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
データシート & ドキュメント
ソースeCADmCADファイル
EE Concierge
シンボルフットプリント
代替部品
Price @ 1000
Stock
4,000
Authorized Distributors
2
Resistance
13.7 kΩ
13.7 kΩ
Case/Package
2512
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
説明
RES SMD 13.7K OHM 1% 1W 2512
CRCW2512 100 13K7 1% E82 E3