Vishay CRCW2512133RFKTG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 133ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet10ページ3年前
Datasheet8ページ15年前
Stock
3,600
Resistance
133 Ω
133 Ω
Case/Package
2512
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
サプライチェーン
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明
RES THICK FILM 133 OHM 1W 1% 2512 SMD
Crcw2512 133 1% 100 R67 Rohs Compliant: No |Vishay CRCW2512133RFKTG
CRCW2512 133 1% 100 R67
133 OHM 1% 100PPM