Vishay CRCW1218390RFKTK
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 390ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1218
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet10ページ3年前
Datasheet8ページ15年前
代替部品
Price @ 1000
Stock
4,000
Authorized Distributors
4
Resistance
390 Ω
390 Ω
Case/Package
1218
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
説明
RES SMD 390 OHM 1% 1W 1218
Crcw1218 390 1% 100 Rt9 Rohs Compliant: No |Vishay CRCW1218390RFKTK
CRCW1218 390 1% 100 RT9