Vishay CRCW1218200RJNEK
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 200ohm, 200V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 1218
データシート & ドキュメント
Stock
4,000
Resistance
200 Ω
200 Ω
Case/Package
1208
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
1 W
1 W
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
サプライチェーン
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明
RES SMD 200 OHM 5% 1W 1218
CRCW1218 200 200R 5% ET9 e3