Vishay CRCW12068M66FKEA
Surface Mount Thick Film Resistor, AEC-Q200 CRCW Series, 8.66 Mohm, 250 mW, - 1%, 200 V
データシート & ドキュメント
Newark
X-ON
Farnell
在庫履歴
3か月間の傾向:
-1.24%
Stock
41,085
Resistance
8.66 MΩ
8.66 MΩ
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
関連部品
Yageo GroupRC1206FR-078M2L
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 8.2MΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Surface Mount Thick Film Resistor, AEC-Q200 CRCW Series, 7.87 Mohm, 250 mW, - 1%, 200 V
Yageo GroupRC1206FR-079M09L
Res Thick Film 1206 9.09M Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 1206 9.1M Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC1206FR-078M06L
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 8.06MΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 1206 9.09M Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
説明
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 8660000ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
CRCW FIXED RESISTOR 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 8.66MOhm 0.25W 1/4W
RES SMD 8.66M OHM 1% 1/4W 1206
RES, 8M66, 1%, 0.25W, 1206, THICK FILM; Resistor Case Style: 1206 [3216 Metric]; Resistance: 8.66Mohm; Product Range: CRCW e3 Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 250mW; Resistance