Vishay CRCW12066M34FKTA
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 6340000ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet10ページ3年前
Datasheet8ページ9年前
Stock
5,000
Authorized Distributors
2
Resistance
6.34 MΩ
6.34 MΩ
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
説明
RES SMD 6.34M OHM 1% 1/4W 1206
CRCW1206 6.34M 1% 100 RT1
Thick Film Chip Resistor; Power Rating:250mW; Resistance:6.34Mohm; Resistance Tolerance:± 1%; Series:CRCW; Operating Temperature Range:-55°C to +125°C; Resistor Element Material:Thick Film; Voltage Rating:200V ;RoHS Compliant: No