Vishay CRCW06034753FRT1
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 475000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet6ページ23年前
Datasheet2ページ0年前
Garrett
Sierra IC
代替部品
Price @ 1000
Stock
22,805
Authorized Distributors
0
Resistance
475 kΩ
475 kΩ
475 kΩ
Case/Package
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
62.5 mW
100 mW
100 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 6 months ago)
説明