Vishay CPF3330R00JKE14
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 330ohm, 500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet4ページ6年前
Datasheet3ページ13年前
Datasheet3ページ13年前
Datasheet3ページ14年前
Datasheet3ページ14年前
Datasheet3ページ15年前
Datasheet3ページ15年前
Datasheet3ページ16年前
Datasheet3ページ16年前
Datasheet3ページ17年前
Datasheet3ページ17年前
Datasheet4ページ9年前
Datasheet4ページ11年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-93.39%
代替部品
Price @ 1000
Stock
2,560
Authorized Distributors
5
Resistance
330 Ω
330 Ω
Mount
Through Hole
Case/Package
Metal
Metal
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
3 W
3 W
Composition
Metal Film
Metal Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
関連部品
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 360ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount