Vishay CMF5539R000JKEB
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 39ohm, 350V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ5年前
ダウンロード
代替部品
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
1
Resistance
39 Ω
39 Ω
Mount
Case/Package
Axial
Axial
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
500 mW
500 mW
Composition
Metal Film
Metal Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C